CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 02.12.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Ewa Śliwińska-Kapturkiewicz

Martwa natura z bażantem i przepiórkami, 1906 Olej, płótno; 48 x 98 cm
Sygnowany p.d.: E. Śliwińska | 1906

No image set

Warszawa,
02.12.2020 roku
Podpis sprzedawcy