CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 22.10.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

389. MISA ZE ZBIOREM HERBATY, Japonia, Kutani, Keiju, era Meiji , 2 poł. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, oprawa brąz; wys. 18, śr. 38,5 cm

Warszawa,
22.10.2020 roku
Podpis sprzedawcy