CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 18.2.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

KRÓLOWA MARIA KAZIMIERA SOBIESKA, 2 poł. XIX w.

Miniatura, olej, płytka miedziana; 8 x 7 cm (owal), mosiężna ramka

Warszawa,
18.2.2020 roku
Podpis sprzedawcy