CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 15.7.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

KOBIETA W RENESANSOWYM STROJU, pocz. XX w.

Miniatura, fotografia podmalowana, 9 x 6,5 cm (owal) Sygnowany śr. p. Koser Wewnętrzna ramka mosiężna, zewnętrzna drewniana z podpórką; 14 x 12 cm

Warszawa,
15.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy