CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

HAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 - 1992)

PAŁAC W ŁAZIENKACH NA WODZIE, 1977 Olej, płótno; 44 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Hawryłkiewicz 77
Na odwrocie: JAN HAWRYŁKIEWICZ 77

Warszawa,
24.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy