CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Adolphe HAMEL

PIES PHANOR, 1856

Olej, deska, 39 x 32 cm

Napis śr. g: PHANOR

Sygnowany p.d.: Ad Hamel | 12 8bre 1856

Warszawa,
11.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy