CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 08.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

H. LANGERBECK

POWRóT PO SZTORMIE, 1856 Olej, płótno; 41 x 54 Sygnowany śr. d.: H. Langerbeck 1856

Warszawa,
08.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy