CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.10.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Filiżanka z dedykacją, Niemcy, 1 połowa XIX w.

Porcelana, złocenia, farby naszkliwne Niemcy, wys. 10 cm Niesygnowana Filiżanka typu jasmin. Na czole złota sentencja ujęta girlandami niezapominajek: Bey jedem Genufs daraus | erin nere Dich meiner. Krawędź przy wylewie, uszko oraz cokolik - złocone.

Warszawa,
24.10.2020 roku
Podpis sprzedawcy