CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 30.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

CZAJKOWSKI Stanisław (1878-1954)

FURTA KOŚCIOŁA BERNARDYNÓW NA CZERNIAKOWIE Olej, tektura; 68 x 53 cm Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI

Warszawa,
30.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy