CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

CHRZAN Jan (1905 - 1993)

PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI Olej, płótno;
60 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN

Warszawa,
24.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy