CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 07.7.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Alfred FRIEDLÄNDER

ODWIEDZINY KSIĘŻNICZKI W OBOZIE Olej, płótno; 21 x 31 cm Sygnowany l.d.: A. Friedländer

Warszawa,
07.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy