CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 11.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Henryk JANIGA

PROJEKTY KOSTIUMóW DO SZTUKI "BARTŁOMIEJOWY JARMARK" BENA JOHNSONA Teatr Powszechny, warszawa, 1958 52 prace, tusz, akwarela, ołówek, papier; 23 x 16 cm Sygnowane, w większości: Bartłomiejowy jarmark, Henryk Janiga W obwolutach z autorskimi opisami Oraz cztery projekty kostiumów do "Księżniczki Turandot" Carla Gozziego dla Teatru Dramatycznego, Warszawa, 1959

Warszawa,
11.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy