CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 08.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Hans DRESSLER

WIECZóR JESIENNY Olej, tektura; 48 x 74 cm Sygnowany p.d.: HDressler

Warszawa,
08.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy