CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Albert FIEBIGER

KWIATY W SZARYM WAZONIE
Olej, płótno; 61 x 81 cm
Sygnowany p.d.: A.Fiebiger

Warszawa,
11.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy