CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.10.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

ODZNAKA, NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA, PRL

Metal srebrzony, śr. 16 mm
Kontra, słupek, mosiężna nakrętka sygnowana: Z.W.S.S. i SZK. TŁ. ODZN. MET. WARSZAWA

Warszawa,
24.10.2020 roku
Podpis sprzedawcy