REMBRANDT
Sämtliche Radierungen

in getreuen nachbildungen

Herausgeben mit einer Einleitung von Hans W. Singer

I(-1633)

München, Holbein-Verlag (1910)

48,5 x 34 cm, il. 102 (winno być 110) na wklejkach, obwoluta

Stan: zaplamienia papieru, zabrudzenia, przetarcia obwoluty

Akwaforty Rembrandta do 1633 r w wiernych reprodukcjach

Base price 1200,00 zł