1,180.00 zł
TRZY DYPLOMY ZA ZAWODY SPORTOWE W MILANÓWKU
Zbigniew Vetulani, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Milanówku, zawody pływackie, II miejsce w biegu na 330 m w stylu dowolnym, 26.06.1927
litografia barwna wypełniana piórem, papier, 47 x 32,5 cm
Zbigniew Vetulani, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Milanówku, zawody pływackie, I miejsce w biegu na 50 m w stylu dowolnym, 26.06.1927
Eugenia Vetulani, III miejsce, Tenisowe Mistrzostwa w Milanówku, Milanowskie Towarzystwo Letnicze, 29.VII.1934
druk barwny wypełniony piórek, karton, 35 x 33 cm
Stan: ubytki, rozdarcia, zadarcia, zagniecenia