Franciszek RADZISZEWSKI - oprawa
Dziennik ustaw Rzeczypospolitej Polskiej, rok. 1920, II półrocze (nr. 52-121)

Opr. płsk. tł. zł. 25 cm

Sygnowana tłoczeniem: FR - monogram wiązany

Stemple własnościowe: Z księgozbioru Zygmunta Nagórskiego: Prezydium Dzielnicowej Rady Narodowej Warszawa Praga-Północ, Wydział Budżetowo-Gospodarczy, skreślenia z ewidencji

Base price 2242,00 zł