PRZEWODNIK AUTOMOBILOWY PO POLSCE
opr. Mieczysław Orłowicz, Roger Morsztyn

Automobilklub Polski, Warszawa, 1930

25 cm, opr. pł. s. 211, il. mapy

Stan: rozdarcie, ubytki grzbietu, przetarcia oprawy, ślady zawilgocenia

Base price 118,00 zł