SEMPER FIDELIS
Obrona Lwowa w obrazach współczesnych

Lwów, nakładem Towarzystwa Straż Mogił polskich Bohaterów, 1930

 35 x 25 cm, s. X, 240, ok. 700 il., barwna strona tytułowa, oprawa twarda, płócienna, tłoczenia, złocenia

Stan: brak grzbietu, oderwana przednia strona oprawy,przetarcia, ślady zalania

Base price 295,00 zł