Heinrich JANDAUREK
PORTRET ŻOŁNIERZA 31 PUŁKU PIECHOTY AUSTRO-WĘGIER, pocz. XX w.

Fotografia; 14 x 9,8 cm

Na firmowej tekturce sygnowanej: Kais. u. kön. Hof- und Kammer-Photograph / Heinr. Jandaurek, Teschen

Oprawiona

Heinrich Jandaurek otworzył swoje atelier w Cieszynie w 1870 r.

Base price 177,00 zł