ZDROWAŚ MARYA
Pochodzenie: spuścizna po Zygmuncie Badowskim

Nabożeństwa dla młodego wieku

Zebrała i ułożyła Józefa Kamocka

Warszawa, nakład Gebethnera i Wolffa, 1872

Wydanie dla dziewcząt

13 cm, s. XIV+368, 1 il., oprawa skórzana, tłoczenia, złocenia, krawędzie kart złocone

Dedykacja

Przetarcia krawędzi oprawy

Base price 460,00 zł

77