Henryk WEYSSENHOFF

Józef WEYSSENHOFF, SOBóL I PANNA Cykl myśliwski; Ozdobiony 85 barwnymi i czarnymi rysunkami Henryka Weyssenhoffa Nakład Gebethnera i Wolffa, Kraków 1913; Wydano 4162 egzemplarze - Numer 255; s. 228; 28 x 23,5
Oprawa skórzana z ilustracją Ołówkiem znak własnościowy: J.J.S. Juli z Janiszewskich Stabrowskiej Odbarwienia papieru, wystrzępienia krawędzi, luźne karty, przetarcia okładki z ubytkiem na grzbiecie
270-henryk-weyssenhoff