Zresetuj wszystko

Drodzy Klienci,

oglądają Państwo nasz najnowszy katalog.

Mamy nadzieję, że spośród wyselekcjonowanej przez nas bogatej oferty malarstwa, rzeźby, brązów, sreber, porcelany, zegarów, a także wielu innych polskich i zagranicznych wyrobów artystycznych znajdziecie Państwo dla siebie obiekty godne uwagi.

Z powodu panującej epidemii koronawirusa aukcja odbędzie się bez udziału publiczności. Licytować można: telefonicznie, online oraz limitem.

W zakładce "DLA KUPUĄCYCH" znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje jak uczestniczyć w aukcji.

Galeria:
Katalog Aukcyjny
Strona 2 z 4
Wyników 37 - 72 z 134

KATALOG AUKCYJNY

44498

444. KOMPLET ODWAŻNIKÓW, XIX w.

Cena: 400,00 zł
44498

Cena: 400,00 zł
4451

445. FILIŻANKA MALOWANA W POLNE KWIATY, Saksonia, Miśnia, Teichert, ok. 1900

Cena: 200,00 zł
4451

Cena: 200,00 zł
4462

446. FILIŻANKA DEKOROWANA W POLNE KWIATY, Saksonia, Miśnia, Teichert, ok. 1900

Cena: 200,00 zł
4462

Cena: 200,00 zł
4472

447. CHART, Polska, Wałbrzych, ok. 1960

Cena: 200,00 zł
4472

Cena: 200,00 zł
4483

448. SOSJERKA Z ŁYŻKĄ, Śląsk, Wałbrzych, Krister, po 1840

Cena: 300,00 zł
4483

Cena: 300,00 zł
3195

449. CUKIERNICA SKRZYNKOWA. Austria, Wiedeń, k. XIX w.

Srebro, próba 3, waga 526 g; 14 x 16 x 12 cm
Cena: 5000,00 zł
3195

Cena: 5000,00 zł
307321

450. DZBANEK DO KAWY, Polska, Kraków, Władysław Rogalski, 1921-31

Srebro, kość, masa plastyczna (izolatorki), waga 486 g, wys. 22 cm
Cena: 3000,00 zł
307321

Cena: 3000,00 zł
45186

451. ŻARDINIERA, Turyngia, Plaue, Schierholz, 1907 - 1927

Cena: 1000,00 zł
45186

Cena: 1000,00 zł
45278

452. RACZKUJĄCE DZIECKO, Niemcy, Lichte, Bracia Heubach, 1882 - 1915

Cena: 400,00 zł
45278

Cena: 400,00 zł
4536

453. WAZON, Niemcy, poł. XX w.

Cena: 300,00 zł
4536

Cena: 300,00 zł
4546

454. PRZYCISK DO PAPIERU Z ŻABĄ, XX w.

Cena: 1000,00 zł
4546

Cena: 1000,00 zł
4558

455. TABAKIERKA, XIX/XX w.

Cena: 300,00 zł
4558

455. TABAKIERKA, XIX/XX w.

Cena: 300,00 zł
24597

456. PATERKA NA SŁODYCZE, Polska Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1960

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba 3; śr. 15 cm
Cena: 450,00 zł
24597

Cena: 450,00 zł
4577

457. TALERZ Z KRÓLOWA LUIZĄ PRUSKĄ, Śląsk, Wałbrzych, Krister, 1904 - 1927

Cena: 600,00 zł
4577

Cena: 600,00 zł
2467

458. KARAFKA, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1960

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrne, próba 3, wys. z korkiem 23 cm
Cena: 1000,00 zł
2467

Cena: 1000,00 zł
4594

459. FILIŻANKA W STYLU EMPIRE, XIX / XX w.

Cena: 400,00 zł
4594

Cena: 400,00 zł
4607

460. WAZON, Niemcy, Linz nad Renem, Römische Glashütte Linz, 2 poł. XX w.

Cena: 600,00 zł
4607

Cena: 600,00 zł
4616

461. TACKA POD OBJAŚNIACZ DO ŚWIEC, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1860

Cena: 800,00 zł
4616

Cena: 800,00 zł
4622

462. SZKATUŁKA, XIX / XX w.

Cena: 670,00 zł
4622

462. SZKATUŁKA, XIX / XX w.

Cena: 670,00 zł
4649

464. ŁOPATKA DO CIASTA, po 1900

Cena: 500,00 zł
4649

Cena: 500,00 zł
4653

465. WAZON Z ŻURAWIAMI I CHRYZANTEMAMI, Niemcy, Marktredwitz, Thomas, 1927

Cena: 1500,00 zł
4653

Cena: 1500,00 zł
4669

466. PIRAMIDA NA OWOCE, Czechy, Steinschönau, Palme & König, pocz. XX w.

Cena: 2900,00 zł
4669

Cena: 2900,00 zł
4675

467. GRAMOFON, Polska, Warszawa, Kornefon, ok. 1930

Cena: 1700,00 zł
4675

Cena: 1700,00 zł
4684

468. ORZEŁ NA SKALE, 2 poł. XIX w.

Cena: 2000,00 zł
4684

Cena: 2000,00 zł
4695

469. CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Henniger, ok. 1850

Cena: 1000,00 zł
4695

Cena: 1000,00 zł
4705

470. SURTOUT DE TABLE, XIX/XX w.

Cena: 1250,00 zł
4705

Cena: 1250,00 zł
4716

471. ZEGAR GABINETOWY, Niemcy, Junghans Meister, poł. XX w.

Cena: 400,00 zł
4716

Cena: 400,00 zł
4722

472. WAGA -PRÓBNIK ZIARNA, Niemcy Lipsk, Louis Schopper, ok. 1930

Cena: 1100,00 zł
4722

Cena: 1100,00 zł
4736

473. SZAFKA NA FAJKI, Anglia, XIX w.

Cena: 250,00 zł
4736

Cena: 250,00 zł
4743

474. KAŁAMARZ, Niemcy, przed 1916

Cena: 400,00 zł
4743

Cena: 400,00 zł
475_1

475. SEKRETARZYK PODRÓŻNY - PULTYNEK, XIX / XX w.

Cena: 1900,00 zł
475_1

Cena: 1900,00 zł
31916

476. KOLUMNA, 2 poł. XIX w.

Cena: 12000,00 zł
31916

476. KOLUMNA, 2 poł. XIX w.

Cena: 12000,00 zł
4776

477. LEW, XVIII w.

Cena: 2500,00 zł
4776

477. LEW, XVIII w.

Cena: 2500,00 zł
4788

478. ŚWIĘTY HUBERT, XIX / XX w.

Cena: 1250,00 zł
4788

Cena: 1250,00 zł
4794

479. ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, 2 poł. XIX w.

Cena: 1500,00 zł
4794

Cena: 1500,00 zł
4801

480. ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Bracia Japy, 2 poł. XIX w.

Cena: 1600,00 zł
4801

Cena: 1600,00 zł
Strona 2 z 4