W. AULICH
WIDOK NA ŚNIEŻKĘ, 1945

Akwarela, papier; 25 x 35,5 cm

Sygnowany l. d.: W. Aulich

Na odwrocie: "Śnieżka" sierpień 1945 r. Szklarska Poręba - od siostry

Base price 360,00 zł