Józef SKOWROŃSKI
TRZECH GÓRALI NA HALI

Akwarela, papier; 42 x 57 cm

Sygnowany p.d.: Skowroński

Józef SKOWROŃSKI

1916 - 1998

Base price 1507,51 zł