Agoston ACS
TRZY DZIEWCZYNY PRZED DOMEM

Olej, płótno; 40,5 x 50 cm

Sygnowany p.d.: nieczytelnie

Agoston ACS

1889 Budapeszt - 1947 Budapeszt

 Malarz i złotnik węgierski. Studiował w Szkole Sztuk dekoracyjnych w Budapeszcie. Jego nauczycielami byli Samu Hibján i István Gróh. Popularny portrecista i pejzażysta okresu międzywojennego.

Base price 3000,00 zł