027. Carl LINDNER
PEJZAŻ Z GÓRSKIM JEZIOREM

Olej, płótno; 50 x 82 cm

Sygnowany l.d.: (L)indner

Carl LINDNER

1840 -1883

Pejzażysta niemiecki. Specjalizował się w malowniczych widokach górskich z wodą.

Cena wywoławcza 1250

Estymacja 1800 - 2000

Aukcja 215, 17.09.2022

Base price 1250,00 zł