015. Emil BUTOWICZ
SANIE W ŚNIEGU

Akwarela, papier; 20 x 32,5 cm

Sygnowany p.d.: E.Butowicz

Oprawiony

Malarz czynny w latach trzydziestych, tworzący w stylu bliskim Adama Setkowicza.

Cena wywoławcza 700

Estymacja 900 - 1000

Aukcja 215, 17.09.2022

Base price 850,00 zł