014. Edward MESJASZ
GŁOWA SIWKA W UPRZĘŻY, 1993

Olej, płótno; 24 x 18,5 cm

Sygnowany l.d.: E Mesjasz 93

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1500 - 1800

Aukcja 215, 17.09.2022

Base price 1600,00 zł