011. W. AULICH
WILLA U PODNÓŻY KARKONOSZY, ok. 1945

Gwasz, papier; 24,5 x 35 cm

Sygnowany p.d.: W. Aulich

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 - 1000

Aukcja 215, 17.09.2022

Base price 600,00 zł