Hans BAUMANN
SELLAJOCH W DOLOMITACH, 1936

Olej, płótno; 36 x 25,5 cm

Sygnowany p.d.; H. Baumannn

Na odwrocie ołówkiem: Auf dem Wege zum Sellajoch Dolomiten / Hans Baumann München 1936

Base price 1200,00 zł