004. Antoni WILIŃSKI
PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE, ok. 1930

Akwarela, papier; 19 x 25 cm

Sygnowany l.d.: A.Wiliński / Warszawa

Cena wywoławcza 500

Estymacja 600 - 700

Aukcja 215, 17.09.2022

Base price 700,00 zł