002. Ludwik WERNER
PEJZAŻ ZIMOWY Z TRZEMA DRZEWAMI PRZED DOMEM

Olej, tektura; 25 x 36 cm

Sygnowany LWerner

Ludwik WERNER

1900 - 1961

Pejzażysta związany z Lublinem

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1600 - 2000

Aukcja 215, 17.09.2022

Base price 1200,00 zł