006. Czesław NOWAKOWSKI
ULICA ŚWIĘTOJAŃSKA W WARSZAWIE, ok. 1930

Akwarela, biele gwaszem, papier; 50 x 35 cm

Sygnowany p.d.: Cz. Nowakowski

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1000 - 1200

Base price 700,00 zł