TACKA, Polska, Warszawa, XX w.

402.00

    Srebro, próba 3, waga 129 g, wys. 1,5, śr. 17,7 cm
    Puncowanie: monogram złotnika JG; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3