388. ŚWIĘTA ANNA SAMOTRZEĆ, XVI w.

8,800.00

Drewno, polichromia, wys. 69 cm

Stan: brak dłoni Marii i Jezusa, ubytki na podstawie

Cena wywoławcza 6000

Estymacja 8000 – 9000

Aukcja 218; 17.12.2022