331. ZESTAW DEKOROWANY W STYLU WATTEAU, Niemcy, Helena Wolfsohn. k. XIX w.

1,600.00

Filiżanka z pokrywką wys. 7,5 cm, spodek 7 cm, talerzyk 11 cm

filiżanka sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; spodek naszkliwnie: R; talerzyk podszkliwnie: R

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 – 1400

Aukcja 218; 17.12.2022