374B. HIRONAKA NETSUKE, PTAK, XIX/XX w.

500.00

Bukszpan, oczy inkrustowane, wys. 46 mm

sygnowany ideogramami japońskimi: Hironaka

W spodzie wyryta małpa

Cena wywoławcza 500

Estymacja 700 – 800

Aukcja 214, 30.07.2022