374A. GYOKUSEKI NETSUKE, SMOK, k. XIX w.

800.00

Bukszpan, oczy inkrustowane, wys. 42 mm

Sygnowane ideogramami japońskimi: Gyokuseki

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1500 – 1800

Aukcja 214, 30.07.2022