344. TALERZ MALOWANY W INDYJSKIE KWIATY, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.

300.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 27 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; czerwoną farbą naszkliwnie: 26.R

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 500

Aukcja 214, 30.07.2022