343. TALERZ Z OWOCAMI, Saksonia, Miśnia, pocz. XIX w.

700.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 23 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z gwiazdą pod rękojeściami; ryta: 5.; 69

Cena wywoławcza 700

Estymacja 900 – 1000

Aukcja 214, 30.07.2022