384. SYGNET ZE SCENĄ AZTECKĄ, Meksyk, XX w.

300.00

Srebro, inkrustacja złotem, waga 7,04 g, rozmiar 18 mm

Cena wywoławcza 300

Estymacja 400 – 500

Aukcja 213, 25.06.2022