363. ZEGAR PORTYKOWY, Francja, ok. 1880

2,500.00

Obudowa drewno (palisander, intarsje), aplikacje brąz złocony, tarcza cynowa; 51 x 26,8 x 15,5 cm

mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, bicie godzin i półgodzin

na mechanizmie wybite: 30; 8 I

Cena wywoławcza 2500

Estymacja 3000 – 3500