260. IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, 2 poł. XIX w.

1,600.00

Tempera, deska, okład mosiężny, srebrzony, złocony; 22 x 18 cm

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2200

Aukcja 213, 25.06.2022