393. DWIE KARAFKI, Śląsk, Wrocław, Spadkobiercy Johanna Bruschke, po 1909

1,500.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. cłk. 37,5 i 34 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 JBN

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 208, 11.12.2021