391. WAZONIK-FLET, XIX w.

200.00

Mosiądz, szkło bezbarwne, złocenie, dekoracja ryta złocona (kwiaty), wys. 16,8 cm

Cena wywoławcza 200

Estymacja 250 – 280

Aukcja 208, 11.12.2021