340. PATERKA, USA, 2 poł. XX w.

472.00

Srebro, próba 925, dociążone, waga 234 , wys. 16, śr. 16,2 cm

Puncowanie; Crown / korona /Sterling Weighted

Stan: wgniecenia

Cena wywoławcza 400

Estymacja 500 – 600

Aukcja 208, 11.12.2021