1,700.00 zł
PEJZAŻ ZIMOWY
Olej, tektura; 26,5 x 36 cm
Sygnowany p.d.: L. Werner
Ludwik WERNER 1900 – 1961
Pejzażysta lubelski
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 2000 – 2500
Aukcja 206, 9.10.2021