015. Ludwik WERNER

1,700.00

PEJZAŻ ZIMOWY

Olej, tektura; 26,5 x 36 cm

Sygnowany p.d.: L. Werner

Ludwik WERNER 1900 – 1961

Pejzażysta lubelski

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 206, 9.10.2021