4,130.00 zł
Srebro, próba 1, wewnątrz złocona; waga 523 g; wys 17 cm
Puncowanie: głowa Minerwy; Mon Lavallée / F. Nicoud suc_ / 19 B. de Starsbourg / Paris
Wyryty herb Nałęcz i monogram: DM