CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Francja, Paryż, Lavallée, ok. 1880

4,130.00

Srebro, próba 1, wewnątrz złocona; waga 523 g; wys 17 cm

Puncowanie: głowa Minerwy; Mon Lavallée / F. Nicoud suc_ / 19 B. de Starsbourg / Paris

Wyryty herb Nałęcz i monogram: DM